Podmínky prodeje králíčků:

 
  • Králíčci odchází do nových domovů nejdříve v 8 týdnech. Samozřejmostí je, že budou přeléčeni proti kokcidióze. Dále pohlaví králíčků zjišťujeme ve 4 týdnech. 
  • Každý králíček dostane sebou do nového domova: sáček s krmením na které byl zvyklý, výpis předků a v případě očkování také očkovací průkaz.
  • V případě, že se vám bude líbit nějaký náš králíček je potřeba si tohoto králíčka rezervovat. 
  • Rezervace probíhá: složením 50% z ceny králíčka převodem na náš účet nejpozději do 5 pracovních dnů. Po přijetí zálohy je králíček pevně zarezervován. Záloha je nevratná a nepřenosná na jiného králíčka. Pokud králíček u nás onemocní nebo nebude schopný odchodu do nového domova, záloha Vám bude vrácena. V případě, že záloha nebude včas uhrazena, bude předběžná rezervace zrušena a králíček bude nabídnutý dalšímu zájemci.

Možnosti odběru: 

  • ZOO kurýr - k celkové ceně za králíčka se připočítá cena za ZOO kurýra. Pokud budete chtít využít tuto možnost odběru, je nutné zaplatit celou cenu za králíčka předem na účet, tak aby peníze dorazily min. 2 dny předem než králíček pocestuje ZOO kurýrem, jinak králíčka nikam nepošleme. ZOO kurýra si zajišťujeme sami, nikoliv kupující. 
  • osobní převzetí dle domluvy.


Vysvětlivky:

 

VOLNÝ - králíčka si můžete rezervovat,

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - o králíčka někdo projevil zájem, ale nebyla ještě zaplacena záloha,

REZERVACE - za králíčka již zájemce zaplatil zálohu,

PRODANÝ - za králíčka byla zaplacena celá částka a v nejbližší době půjde do nového domova.